Przedłużanie, zagęszczanie i stylizacja rzęs Wrocław

makijaż permanentny kreska górna cena, makijaż permanentny kreski

Podkręcone, zagęszczone rzęsy, które wyglądają jeszcze lepiej niż po użyciu mascary? Tak! I to w zaledwie 2 godziny. Wystarczy tak niewiele, abyś poczuła się pewniej, piękniej, ale jednocześnie w pełni sobą. Stylizacja rzęs to klasyczny zabieg, po którym nie poznasz swojego spojrzenia, ułatwisz sobie życie i będziesz mogła dłużej pospać.

Oferuję 2 różne zabiegi na rzęsy:

  • Laminację/lifting rzęs - bez aplikacji sztucznych rzęs i 24% więcej objętości.
  • Przedłużanie rzęs: metodą 1:1, 2D oraz 3-4D.

​Stylizacja rzęs Wrocław - dla kogo?

Dla każdej kobiety, która ma ochotę delikatnie lub trochę mocniej zaszaleć z wyglądem swoich rzęs. Ot tak, dla siebie. Piękne, wyraziste spojrzenie o każdej porze dnia i nocy podkręci Twoją pewność siebie i doda nuty seksapilu. Nowe rzęsy sprawią, że już nie będziesz musiała myśleć o tym, że się rozmazałaś, bo zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie.

Stylizacja rzęs to zabieg bezpieczny i trwały. Taki makijaż znakomicie podkreśli Twoją urodę, a co ważniejsze wykonuję go w taki sposób, aby pełnił swoją rolę i jednocześnie był niewidoczny. Sama zdziwisz się, jak pięknie mogą wyglądać Twoje rzęsy.

Oferuję nie tylko klasyczny i profesjonalny zabieg. Podchodzę do klientek z serduchem i dbam o przyjazną i ciepłą atmosferę podczas stylizacji. Każdy zabieg to połączenie wysokiej jakości usługi, relaksu i aromaterapii - prawdziwa odskocznia od rzeczywistości dla kobiet.

​Laminacja/lifting rzęs

Naturalne podkręcenie i koloryzacja Twoich rzęs. Dla kobiet, które mają ochotę na dodanie odrobiny objętości swojemu spojrzeniu bez aplikowania sztucznych włosków. Jeśli Twoje rzęsy są proste, mają jasny odcień i rzadko rosną, to laminacja/lifting rzęs odkryje w nich prawdziwy potencjał. Uzyskaj efekt zalotki, który utrzyma się nawet do 12 tygodni.

Zaczynamy od babskiej rozmowy. Najważniejsze są Twoje oczekiwania i potrzeby, bo to Tobie ma się podobać ostateczny efekt. Dobieram dla Ciebie odpowiednią formę, która musi być dopasowana do Twoich upodobań oraz długości rzęs. A potem przechodzę do laminacji rzęs, utrwalenia efektu i koloryzacji. Na koniec odżywiam i wzmacniam rzęsy witaminami i proteinami. A Ty cieszysz się z nowych rzęs.

​Przedłużanie rzęs Wrocław - efekt mascary specjalnie dla Ciebie

Do wykonania tego zabiegu będą nam potrzebne sztuczne włoski. Ich ilość będzie się różnić w zależności od tego, jak mocno chcesz podkręcić swój nowy look. Każdy zabieg poprzedzam szczegółową analizą anatomiczną oka, aby upewnić się, że zyska ono idealne proporcje oraz prawdziwą głębie.

​Metoda 1:1 (1,5-2 godz.)

Subtelne i mocno naturalne spojrzenie. Zabieg, który polecam kobietom o gęstych rzęsach, aby delikatnie dodać im objętości. Polega na aplikacji jednej sztucznej rzęsy na jedną naturalną. ​

Metoda 2D (1,5-2 godz.)

Podwojenie głębi spojrzenia. Daje najbardziej naturalny efekt nawet dla kobiet o cienkich i jasnych rzęsach. Dokładamy 2 rzęsy syntetyczne do jednej naturalnej. Idealne dla tych z Was, które marzą o naturalnym, ale jednocześnie wyrazistym spojrzeniu. ​

Metoda 3-4D (1,5-2 godz.)

Podkreślenie jakich mało. Efekt lepszy niż po użyciu mascary, ale jednocześnie pięknie wyglądający i podkreślający Twoją urodę. Trzy, cztery sztuczne rzęsy na jedną naturalną. Prawdziwe wow!

​Trwałość zabiegu i przeciwwskazania

Sztuczne rzęsy doklejane są do naturalnych, a te po pewnym czasie wypadają. Po około 3 tygodniach od wykonania zabiegu przedłużanie rzęs należy powtórzyć - uzupełniając rzęsy o utracone włoski. Zabieg można powtarzać praktycznie w nieskończoność, o ile nie masz do niego żadnych przeciwwskazań.

Zaś laminacja/Lifting rzęs sprawia, że efekt utrzymuje się do 12 tygodni. A więc całkiem długo.

Przeciwwskazania do wykonania stylizacji rzęs:

  •  alergia na klej
  • stan zapalny skóry
  • choroby oczu, w tym zespół suchego oka
  • chemioterapia
  • infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze.

Warto też wspomnieć, że zarówno przedłużanie rzęs jak i laminacja to zabiegi całkowicie bezbolesne. Dodatkowo wykonywane, gdy wygodnie leżysz. Jest to więc idealny czas na to, abyś mogła się zrelaksować i zrobić coś tylko dla siebie.

Ceny laminacji i przedłużania rzęs to 120-180 zł w zależności od wybranej metody.