Makijaż permanentny ust Wrocław

Makijaż permanentny ust Wrocław

Chcesz poprawić swoją urodę i zyskać pewność siebie? Zdecyduje się na makijaż permanentny ust, który wykonujemy w gabinecie we Wrocławiu. Taki zabieg pozwoli cieszyć się idealnymi wargami bez długich działań pielęgnacyjnych i używania szminek czy pomadek. Staną się one symetryczne, zyskają perfekcyjny kształt oraz piękny kolor. Zawsze będą wyglądać rewelacyjnie, a Twojemu uśmiechowi nikt się nie oprze. Do wykonywania zabiegu stosuje się dwie techniki: ombre i kontur ust – ich efekty są wspaniałe, więc warto umówić się na wizytę!

Komu poleca się taki makijaż?

Istnieje wiele sytuacji, gdy poleca się skorzystać z tego rodzaju usługi, choć tak naprawdę wystarczą indywidualne potrzeby i chęci. Na pewno makijaż permanentny ust sprawdzi się w przypadku kobiet, które pragną zniwelować asymetrię tej części ciała, a także marzą o mocno zarysowanych konturach. Również opadające kąciki czy nierówny koloryt mogą być wskazaniem do zabiegu. Należy podkreślić, że ta metoda nada się także jako korekcja wad estetycznych, ale nie jest tym samym co operacyjna rekonstrukcja czy powiększanie ust.

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Przed zabiegiem warto nawilżać wargi, gdyż spierzchnięte mogą gorzej przyjmować pigment. Formą przygotowania może też być delikatny peeling. Zanim rozpocznie się proces tworzenia makijażu permanentnego ust, przeprowadzane są konsultacje. Ustala się wówczas metodę zabiegu oraz pożądany odcień warg, a następnie przedstawiony zostaje rysunek ukazujący przyszły wygląd ust. Po tym przeprowadzona zostaje pigmentacja warg. Czy to działanie powoduje dyskomfort? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu, ale w gabinecie zawsze stosujemy znieczulenie i korzystamy z wysokiej jakości sprzętu. Całość przebiega w swobodnej atmosferze, która sprzyja relaksowi.

Przeciwwskazania dla makijażu permanentnego ust

Należy być świadomym, że nie każdy może poddać się oferowanym działaniom. Są bowiem różnorodne przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego ust. Chodzi m.in. o:

  • okres ciąży i karmienia piersią
  • nieuregulowaną cukrzycę, hemofilię, łuszczycę i padaczkę,
  • stany zapalne w organizmie,
  • aktywnego wirusa opryszczki, infekcje wirusowe w miejscu zabiegu,
  • choroby nowotworowe
  • mocną opaleniznę, podrażnienia, gojenie się tkanki.

Zalecenia po zabiegu

Przez kilka godzin po zabiegu wargi będą lekko opuchnięte, rozpocznie się też łuszczenie. Po krótkim czasie ich kolor zacznie się wyrównywać. W pierwszym tygodniu należy unikać basenów, solariów czy siłowni. Część ciała poddana zabiegowi nie może być pielęgnowana za pomocą drażniących środków. Trzeba również pamiętać o przyjmowaniu leków przeciw opryszczce. Po miesiącu wykonuje się działania, mające na celu dopigmentowanie, które utrwali makijaż permanentny ust.

Makijaż permanentny ust we Wrocławiu

Wykonanie opisanych kroków spowoduje, że efekty będą spektakularne. Makijaż permanentny ust realizowany w salonie we Wrocławiu podkreśli naturalne piękno i sprawi, że Twój uśmiech będzie zniewalający. Zwykle mikropigmentacja utrzymuje się od 1 do 1,5 roku. Po tym czasie poleca się wykonanie zabiegu uzupełniającego ubytki pigmentów. Ceny zaczynają się już do kilkuset złotych. Zawsze warto wybierać sprawdzone gabinety jak nasz, aby być w pełni zadowolonym z nowego wyglądu.