Zabiegi

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ
MAKIJAŻ PERMANENTNY, STYLIZACJA RZĘS I BRWI

Oferuję zabiegi, które zwiększają pewność siebie kobiet i podkręcają ich naturalne piękno.

makijaż permanentny powieki

MIKROPIGMENTACJA BRWI

Wykonywane techniką Ombre Brows. Sama nazwa brzmi pięknie, nawet romantycznie, i tak też się prezentuje. Idealne brwi w kilkadziesiąt minut. Bez malowania. Bez marnowania czasu. Bez photoshopa. Po prostu naturalna piękna Ty.

 

 

makijaż permanentny ust czy warto, makijaż permanentny ust opinie

MIKROPIGMENTACJA UST

Pełne, wąskie i o kształcie serca - nie ma znaczenia. Każde usta zasługują na to, aby osiągać szczyty w idealnych kształtach. Właśnie po to jest makijaż permanentny ust. Podkreśla to co najlepsze i ukrywa to, co niekoniecznie chciałabyś pokazać.

makijaż permanentny jasnych brwi

MIKROPIGMENTACJA POWIEK

Kreska górna, kreska dolna albo i obie na raz, bo kto kobiecie zabroni. To makijaż permanentny powiek w całej okazałości. Porywaj i zachwycaj kocim, ale naturalnym spojrzeniem o każdej porze dnia i nocy. A co, zasługujesz!

 

 

 

makijaż permanentny kreska powieka

STYLIZACJA RZĘS

Laminacja i przedłużanie rzęs, prawie jak w filmach - metodą 2D oraz 3-4D. Zabieg wykonywany w pozycji leżącej, wygodnie i w pełni komfortowo dla Ciebie. Efekt końcowy - zalotne spojrzenie bez maskary na powiece.

makijaż permanentny brwi ombre wrocław

STYLIZACJA BRWI

Architektura brwi i laminowanie. Kolejność nieprzypadkowa. Zabiegi wykonywane z precyzją i serduchem. Efekt końcowy Cię zachwyci. Zapewniam! Precz niesfornym włoskom!

POZNAJ MARKI
NA KTÓRYCH PRACUJE W MOIM GABINECIE

GABINET

 ul. Międzyleska 2-4 budynek nr 5, lok. 6
50-514 Wrocław
rezerwacja
Umów wizytę