Mikropigmentacja powiek

makijaż permanentny kreska górna cena, makijaż permanentny kreski

Aż dziw bierze jak tak mała i delikatna kreska jest w stanie zmienić wygląd Twojego oka. Może być na górze, na dole oraz jednocześnie na obu powiekach. Możesz zdecydować, jaki będzie miała kształt i grubość. Dzięki niej podkreślisz swoje piękne, naturalne spojrzenie. Tak działa makijaż permanentny powiek.

W moim gabinecie mogę Ci zaproponować wykonanie kreski:

 • softliner (góra i/lub dół)
 • zagęszczającej linię rzęs (rozwiązanie najbardziej naturalne ze wszystkich)
 • cieniowanej (góra i/lub dół)

Makijaż permanentny oczu we Wrocławiu - nowe, wyraziste spojrzenie

Masz dość codziennie rano rysowania tej samej kreski na obu powiekach? Albo chciałabyś, aby wykonana przez Ciebie kreska już nigdy się nie rozmazała - niezależnie od tego czy będzie słońce czy deszcz?

Permanentna kreska sprawi, że Twój makijaż oka zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie. Będziesz zasypiać i budzić się z idealnym spojrzeniem. To tak wiele, za tak niewiele - świeże spojrzenie, poprawa kształtu oka i nadanie mu głębi. Makijaż permanentny powiek to rozwiązanie dla każdej kobiety - jeśli tylko masz ochotę na podkreślenie swojej naturalnej urody.

Zabieg mikropigmentacji powiek jest dla Ciebie, jeśli:

 • często uprawiasz sport albo chodzisz na basen i Twój makijaż oczu cały czas się rozmazuje;
 • chcesz podkreślić spojrzenie i zagęścić linię rzęs;
 • codziennie wykonujesz makijaż oka eyelinerem i nie chcesz robić tego więcej :).

Jak wygląda zabieg?

Zobacz, czego się spodziewać przed, po i w trakcie zabiegu mikropigmentacji powiek u mnie w gabinecie.

1. Konsultacja na temat oczekiwań, potrzeb i preferowanych przez Ciebie rezultatów

Wizytę rozpoczynamy od rozmowy na temat tego, czego potrzebujesz. Pomogę Ci dobrać kształt, kolor oraz grubość kreski do Twojej oprawy oka, tak aby w każdej sytuacji wyglądała ona idealnie. Preferuję naturalne kreski, które subtelnie podkreślają spojrzenie. Makijaż permanentny oczu zawsze możesz potem podkręcić maskarą - ważne aby perfekcyjnie prezentował się on na co dzień.

Jeśli posiadasz zdjęcia osób z permanentnymi kreskami, które podobają Ci się najbardziej, chętnie je obejrzę. To pomoże mi wybrać dla Ciebie rozwiązanie, z którego będziesz najbardziej zadowolona.

2. Rysunek wstępny (chyba, że decydujesz się na kreskę zagęszczającą linię rzęs, to wtedy nie)

Wykonuję rysunek wstępny, tak abyś zobaczyła efekt końcowy. Dopiero gdy w pełni zaakceptujesz kształt, przechodzę do pigmentacji. (żeby potem nie było zaskoczenia, że to nie to, co sobie wymarzyłaś).

3. Pigmentacja

Przy pomocy jednorazowych igieł i nasadek przeprowadzam pigmentację na obu powiekach. Wtedy też nakładam znieczulenie. Precyzyjnie rysuję kreski, a na koniec - jeśli potrzeba - rozcieniowuję je. Używam pigmentów najwyższej jakości. Po pigmentacji pokazuję Ci efekt końcowy.

4. Zalecenia

Dostajesz ode mnie wszystkie informacje na temat procesu gojenia oraz zalecenia pozabiegowe - czyli co robić, żeby kreska ładnie się zagoiła i aby nie było podrażnień. Jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości, co możesz a czego nie, po prostu zapytaj.

5. Korekta, utrwalenie makijażu permanentnego oczu (w cenie)

Umawiamy się na korektę makijażu powiek po 30 dniach od wykonania zabiegu. Dzięki temu efekt będzie trwalszy i a kreski jeszcze ładniej będą prezentować się na Twoim oku.

Mikropigmentacja powiek - przeciwwskazania

Makijaż permanentny oczu to zabieg inwazyjny, do którego trzeba się odpowiednio przygotować. Ważne jest, abyś w pełni opowiedziała mi o swoim stanie zdrowia. Nie jest on możliwy w przypadku wystąpienia przeciwwskazań, takich jak:

 • ciąża i karmienie piersią
 • cukrzyca
 • stany zapalne oraz choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • padaczka
 • choroby nowotworowe
 • padaczka i łuszczyca
 • hemofilia
 • henna wykonywana na 2 tygodnie przed zabiegiem
 • zbyt silna opalenizna

Czy zabieg jest bolesny?

Jedno z powiedzeń mówi: “Nie ma tortur, których kobieta nie zniosłaby, aby podkreślić jej urodę” 🙂 Obiecuję Ci, że zabieg da się wytrzymać. Wykonuję go w znieczuleniu miejscowym i gdy tylko przychodzi potrzeba, dokładam dodatkową porcję znieczulenia. Skóra na powiekach jest cieniutka, ale dzięki wykorzystaniu delikatniejszej techniki i mojemu doświadczeniu, uczucie bólu będzie naprawdę niewielkie.

Makijaż permanentny kreski na powiekach - cena i trwałość

Przyjmuje się, że makijaż permanentny oczu utrzymuje się od 2 do 5 lat. Jednak ten okres może się różnić w zależności od jakości użytych pigmentów oraz stanu skóry. Raz dobrane kreski na powiekach mogą Ci towarzyszyć nawet przez całe życie. Dlatego decyzja o zabiegu powinna być dobrze przemyślana.

Cena mikropigmentacji powiek to 300 - 750 zł w zależności od rodzaju wykonywanego makijażu.