Przedłużanie rzęs Wrocław

Przedłużanie rzęs Wrocław

Marzysz o pięknym spojrzeniu? Skorzystaj z zabiegu zagęszczania i przedłużania rzęs metodami 1:1, 2D lub 3-4D w moim salonie kosmetycznym we Wrocławiu. Pomogę Ci dopasować odpowiednią technikę stylizacji. Dzięki niej uzyskasz wizualne zwiększenie ilości włosków i ich piękne zagęszczenie. Cała procedura odbywa się na oku zamkniętym w pozycji leżącej i jest bezbolesna. Kiedy ja pracuję nad uzyskaniem satysfakcjonującego Cię efektu, Ty masz okazję do chwili relaksu.

Licz się jednak z tym, że im większa ilość naturalnych rzęs, tym zabieg trwa dłużej. Decydując się na niego, zaoszczędzisz sobie jednak czasu na codziennym tuszowaniu rzęs maskarą, uwydatnisz zalety oraz ukryjesz ewentualne mankamenty oprawy oczu.

Metody przedłużania rzęs

W zależności od ilości naturalnych włosków oraz efektu, jaki chcesz uzyskać, dopasowuje się metodę przedłużania rzęs. Może to być:

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 we Wrocławiu

Stylizacją tą najbardziej klasyczną techniką polega na doklejaniu jednej rzęsy z włókna syntetycznego do jednej naturalnej. Każdą z nich dobieram indywidualnie - mają bowiem różne długości, grubości i skręty. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 odbywa się przy użyciu niewielkiej ilości kleju oraz zachowaniu przy tym odpowiedniego kierunku i odstępu od powieki. Dzięki tej metodzie delikatnie podkreślisz spojrzenie, a jednocześnie Twoje oczy będą wyglądać naturalnie. Pierwsza aplikacja trwa zazwyczaj od 1,5 do 2 godzin, a uzupełnianie po 3-4 tygodniach od 1 do 1,5 godziny.

Przedłużanie rzęs metodą 2D we Wrocławiu

Z kolei zabieg przedłużania rzęs metodą 2D polega na tym, że do każdej naturalnej doczepiane są dwie sztuczne wykonane z jedwabiu syntetycznego. Podobnie jak w powyższej stylizacji, indywidualnie dobieram długość oraz grubość doklejanych włosków do naturalnych i pożądanego rezultatu. W ten sposób możesz uzyskać subtelniejszy lub bardziej wyrazisty efekt.

Przedłużanie rzęs metodą 3-4D we Wrocławiu

Do naturalnej, pojedynczej, oddzielonej rzęsy, przykleja się kilka, co z kolei daje efekt zagęszczenia i pogrubienia. W przedłużaniu metodą objętościową włoski są bardzo elastyczne i cechują się wysokim komfortem noszenia oraz głęboką czernią. Ponadto są bardzo cienkie i wyglądają niezwykle naturalnie. Nazywane są: jedwabnymi, mink, silk lub „norką syntetyczną”. Przedłużanie rzęs metodą 3-4D trwa nieco dłużej niż w poprzednich technikach – zazwyczaj 2 do 2,5 godziny, a uzupełnianie po 3-4 tygodniach do 1,5 do 2 godzin.

Przyczepiane sztuczne włoski są odporne na wszelkie odgniecenia, możesz je nosić bez obaw o wyginanie czy łamanie. Swoje właściwości zachowują, nawet gdy są mokre lub wilgotne.

Jakie są przeciwskazania do przedłużania rzęs metodami 1:1, 2D lub 3-4D?

Zabiegu nie wykonuje się w przypadku chorób alergicznych oczu, zapalenia spojówki lub całkowitego braku włosków. 48 godzin po nim należy unikać ich kontaktu z wodą i parą, korzystać z sauny, solarium lub basenu oraz uważać na kosmetyki zawierające tłuszcz. Makijaż należy zmywać wówczas płynem micelarnym delikatnymi ruchami, a obszar, który poddawany był zabiegowi - najlepiej patyczkiem kosmetycznym. Jesteś gotowa na nową odsłonę swoich rzęs? Umów się na ich przedłużanie metodą 1:1, 2D lub 3-4D w moim gabinecie we Wrocławiu!