Makijaż permanentny oczu Wrocław

Makijaż permanentny oczu Wrocław

Ciesz się atrakcyjnym wyglądem każdego dnia i wybierz się na makijaż permanentny oczu w moim salonie we Wrocławiu. Oferuję profesjonalny zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem wysokiej jakości barwników, które nakładam z największą precyzją. Dzięki temu uzyskany efekt mikropigmentacji na pewno będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Jestem wykwalifikowaną make-up artist o dużym doświadczeniu, dlatego każda klienta wychodząca z mojego studio jest zawsze zadowolona. Mogę Ci zaproponować następujące rodzaje kresek:

  • cieniowaną,
  • softliner,
  • zagęszczającą linię rzęs.

Z pomocą makijażu permanentnego oczu możesz wyglądać rewelacyjnie zaraz po wyjściu z łóżka! Zabieg z tej kategorii to idealne rozwiązanie, bez względu na Twój wiek czy typ urody. Sprawdzi się, zwłaszcza jeśli nie masz czasu czy ochoty na codzienny make-up, zwłaszcza jeśli połączysz go z mikropigmentacją brwi i ust, którą także oferuję. W trakcie wstępnej konsultacji wspólnie wybierzemy najlepszą metodę, która będzie dostosowana do Twoich indywidualnych preferencji.

Makijaż permanentny oczu - dlaczego warto?

Mikropigmentacja to innowacyjna metoda umożliwiająca uzyskanie efektu naturalnego make-upu bez użycia standardowych kosmetyków. W makijażu permanentnym oczu stosuje się specjalistyczne pigmenty w różnych odcieniach, dostosowanych do typu urody oraz gustu klientki. Efekt zabiegu kosmetycznego utrzymuje się przynajmniej 12 miesięcy. Po upływie roku warto odświeżyć barwnik, nadając mu pierwotnej intensywności. Metoda jest bezpieczna, jednak musi być wykonana przez profesjonalistkę. Rezultaty mojej pracy możesz zobaczyć w galerii na stronie - sprawdź koniecznie.

Dzięki makijażowi permanentnemu możesz cieszyć się nienagannym make-upem w trakcie aktywności fizycznej. Rozmazana maskara i nieatrakcyjny wygląd oczu po wyjściu z siłowni czy basenu przestanie być dla Ciebie problemem. Oferowany przeze mnie zabieg to też doskonały sposób na optyczne zagęszczenie rzęs bez konieczności korzystania z eyelinera czy kredki. Dzięki niemu będziesz cieszyć się zjawiskowym spojrzeniem zarówno na co dzień w pracy czy szkole, jak i w trakcie specjalnych wydarzeń towarzyskich lub biznesowych.

Przebieg makijażu permanentnego oczu

W trakcie pierwszego spotkania w moim gabinecie dokładnie omówimy różne metody zabiegu i dostosujemy je do Twoich własnych preferencji. Rodzaj kreski dobierzemy zgodnie z Twoim typem urody oraz efektem, jaki pragniesz uzyskać. Makijaż permanentny oczu rozpoczynamy od wykonania wstępnego rysunku, na którego podstawie będziesz mogła określić, czy dana grubość Ci odpowiada. Następnie korzystając ze sterylnych igieł i nasadek wprowadzę pigment na skórze powiek pod znieczuleniem miejscowym.

Wszystkie klientki korzystające z makijażu permanentnego oczu w moim gabinecie we Wrocławiu otrzymują wytyczne dotyczące dalszej pielęgnacji powiek. Po upływie 30 dni wprowadzam ewentualne poprawki (m.in. nasycenie koloru), które są uwzględnione w cenie usługi. Zachęcam Cię również do skorzystania z pozostałych zabiegów dostępnych w salonie, m.in. mikropigmentacji brwi oraz ust. Do tego możesz także wybrać zagęszczenie oraz przedłużenie rzęs.