Stylizacja, lifting brwi Wrocław

makijaż permanentny kreska górna cena, makijaż permanentny kreski

Naturalne i idealne spojrzenie w godzinę? Niemożliwe? Stylizacja brwi to zabieg, który pozwoli Ci uzyskać piękną oprawę oka. To kosmetyczne trzy w jednym: upiększenie, poskromienie i podkreślenie Twoich brwi. A dzięki temu mniej czasu na makijaż i więcej na... przyjemności. Pozwól sobie na idealny łuk brwiowy za każdem razem - w środku nocy, strugach deszczu i na wakacjach. Ot tak, bo zasługujesz, aby czuć się pięknie cały czas.

W moim gabinecie oferuję Ci:

  • architekturę brwi z regulacją,
  • laminację brwi (lifting) z koloryzacją i regulacją włosków,
  • standardową regulację brwi (pęseta i wosk).

​Stylizacja brwi we Wrocławiu - metamorfoza spojrzenia

Jeśli jesteś niezadowolona ze swoich brwi i chciałabyś, aby wyglądały bardziej jak Twoje, to zabieg stylizacji brwi pozwoli wyciągnąć z nich to, co najbardziej wartościowe. Włoski zaczną się “słuchać”, a nie żyć swoim życiem. Henna doda spojrzeniu wyrazistości. Brwi będą również perfekcyjnie dopasowane do Twojej mimiki, uśmiechu, linii warg oraz koloru oczu.

Stylizacja brwi to często pierwsze podejście do makijażu permanentnego. Jeśli obawiasz się trwałego efektu w makijażu permanentym, koloryzacja henną oraz architektura brwi pozwolą Ci zobaczyć, jak mogą wyglądać Twoje nowe, piękne brwi bez efektu na stałe. I łatwiej będzie Ci się zdecydować na kolejny krok.

Oferuję zabiegi na najwyższym poziomie. Jestem profesjonalistką z wyczuciem, korzystam z najlepszych produktów, bezpiecznych i trwałych. A sama wizyta to bardziej rytuał niż klasyczna wizyta w salonie kosmetycznym. Aromaterapia, muzyka w tle oraz babska atmosfera dopinają całość. I zawsze możesz mnie zapytać o wszystko, co związane z pielęgnacją Twoich brwi.

​Laminacja brwi - precz niesfornym włoskom!

To skuteczny sposób na wszystkie włoski, które rosną nie w tę stronę, w którą powinny. Laminacja brwi pozwala uzyskać idealny kształt brwi, jedynie subtelnie ingerując w strukturę włosa - sprawiając, że jest on bardziej podatny na układanie. A Ty nie musisz już nic więcej robić, wystarczy delikatne przeczesanie brwi (w razie potrzeby).

W trakcie laminacji brwi naruszamy cebulki włosowe. Zabieg musi być więc wykonany przed kogoś, kto zna się na rzeczy i nie zrobi krzywdy Twoim włoskom. U mnie masz pewność, że wyjdziesz z gabinetu zadowolona. A sam efekt utrzyma się nawet 1,5 miesiąca.

A tak w wielkim skrócie wygląda laminacja brwi:

 1. Demakijaż okolic brwi
 2. Mycie włosków szamponem specjalistycznym
 3. Nałożenie preparatu, który uelastycznia włoski
 4. Nadanie odpowiedniego kształtu brwiom
 5. Koloryzacja farbką oksydacyjną
 6. Depilacja - jeszcze bardziej dopieszczamy kształt Twoich brwi
 7. Silne odżywienie nowo ułożonych włosków
 8. GOTOWE 🙂

​Architektura brwi henną pudrową

Szybki i prosty sposób na odnowienie i metamorfozę Twoich brwi. Wykorzystuję profesjonalną hennę, a także olejki oraz płatki kolagenowe, aby odżywić, wzmocnić i nawilżyć włoski w łuku brwiowym oraz skórę. Architektura brwi to rytuał dla Twojej urody. W dodatku praktycznie bezbolesny - poza delikatnym szczypaniem w trakcie depilacji woskiem i pęsetą.

Kolor brwi oraz ich kształt musi zostać perfekcyjnie ustalony. Dobieram go do Twojej urody, tak abyś po zabiegu wyglądała pięknie i naturalnie zarazem. Chcę podkreślić Twój indywidualizm i wykorzystuję do tego całą moją wiedzę i doświadczenie.

​Przeciwwskazania i trwałość zabiegów liftingu brwi Wrocław

Ułożone i posłuszne włoski dzięki laminacji brwi utrzymywać się będą 1-1,5 miesiąca. To zabieg idealny na co dzień albo gdy masz ochotę zaszaleć i przestać się przejmować makijażem brwi.

Architektura brwi henną pudrową pozwala zaś na utrzymanie się efektu od 4-6 tygodni.

Nie powinnaś decydować się na stylizację brwi w przypadku:

  • uszkodzeń skóry wokół oczu
  • alergii na hennę
  • chorób bakteryjnych i wirusowych
  • chemioterapii
  •  operacji plastycznych wykonanych wokół oczu (gdy były przeprowadzone niedawno).

​Stylizacja, lifting brwi - czy warto? Cena tej małej przyjemności

Mogłabym tutaj opisać Ci wszystkie korzyści, które uzyskasz decydując się na zrobienie swoich brwi. Sporo by się tego znalazło. Ale myślę, że sama najlepiej wiesz, po co Ci taki zabieg. Powiem tylko, że wspiera on Twoją kobiecą naturę i pozwala być w 100% sobą. A przecież o to ostatecznie chodzi!

A koszt? Cena stylizacji brwi zaczyna się już od 70 zł.