Architektura brwi Wrocław

Architektura brwi Wrocław

Coraz większą popularność zdobywa architektura brwi, która jest dostępna w gabinecie we Wrocławiu. Ten zabieg wchodzi w skład działań stylizacyjnych, sprawiających, że włoski nad oczami będą wyglądać perfekcyjnie oraz zyskają pożądany kształt i kolor. Przez wiele tygodniu nie będzie trzeba stosować czasochłonnego makijażu i innych ulepszeń. W ramach wizyty Twoje brwi zostaną wyregulowane i poddane działaniu henny oraz olejków odżywczych stosowanych na zakończenie wizyty – tym samym zostaną odżywione i nawilżone. Koniecznie sprawdź, jak szybko można zyskać idealne brwi i zapisz się na wizytę!

Czym jest architektura brwi?

Najprościej ujmując, jest to jeden ze sposobów upiększania brwi. Polega m.in. na wyznaczeniu idealnej linii włosków poprzez uregulowanie miejsc, w których one rosną. Oprócz tego architektura to specjalistyczna pielęgnacja olejkami, odżywkami czy płatkami kolagenowymi. Dzięki wspomnianym składnikom Twój wygląd będzie wspaniały, a oczy wyeksponowane. W ramach tej metody włoski pokrywa się też henną, która powoduje, że są one grubsze i mocniejsze. Ten naturalny barwnik jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i doskonale przyciemnia fragmenty łuku brwiowego. Dobrze wiedzieć, że oferowaną usługę można polecić osobom, które obawiają się makijażu permanentnego, bo efekty są bardzo podobne, lecz utrzymują się od 6 do 8 tygodni.

​Architektura brwi Wrocław - znakomite wykonanie zabiegu na brwi

Przed rozpoczęciem tej metody przeprowadzany jest dokładny wywiad, aby ustalić, jakie są oczekiwania Klienta. Rozmowa ta ma też na celu dopasowanie nowego, lepszego kształtu włosków do urody danej osoby. Następnie powstaje rysunek wstępny, który opiera się na wcześniej zdobytych informacjach. Kolejnym krokiem architektury brwi są zabiegi pielęgnacyjne i te z użyciem henny – o idealnie dobranym kolorze. Na końcu usuwa się zbędne włoski za pomocą pęsety i wosku. Dzięki temu osoby z rzadkimi, słabymi i niezadowalającymi brwiami zyskują wyraziste i ładne włoski. Cały proces zwykle nie trwa długo i jest niemal bezbolesny.

Przeciwskazania i zalecenie po zabiegu

Każdy zasługuje na wspaniale wyglądający łuk brwiowy. Istnieją jednak sytuacje, gdy stylizacji nie można wykonać. Do tego typu okoliczności należy m.in.:

  • uczulenie na hennę,
  • choroby bakteryjne i wirusowe,
  • chemioterapia,
  • niedawno przeprowadzone operacje i uszkodzenia skóry wokół oczu.

Docelowe efekty architektury brwi będą widocznie już po dobie. Dlatego przez pierwsze 24 godziny zaleca się omijać te okolice w demakijażu i nie myć ich wodą. Taka metoda w zasadzie nie ma skutków ubocznych, jest też odpowiednia dla alergików i ludzi z wrażliwą skórą.

Najlepsza architektura brwi we Wrocławiu

Trzeba podkreślić, że oferowana architektura brwi we Wrocławiu jest metodą, która pomoże zwiększysz pewność siebie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wysokiej staranności oraz uwzględnianiu próśb Klientów, tworzymy piękny łuk brwiowy, który spełni wszystkie wymagania. Jeśli chcesz, aby włoski stały się mocne, pogrubione i rewelacyjnie zarysowane, to koniecznie sprawdź proponowaną usługę!