Laminacja brwi Wrocław

Laminacja brwi Wrocław

Innowacyjną i bardzo popularną metodą poprawy urody jest dostępna we Wrocławiu laminacja brwi. Ten znakomity zabieg pozwala ułożyć niesforne i nieregularnie rosnące włoski. Zmienia on kierunek ich wzrostu tak, aby uzyskać idealny kształt łuku oraz ułatwić samodzielne układanie. Co więcej, proponowane metoda intensywnie odżywia oraz regeneruje, więc sprawia, że włosy są gęstsze, grubsze i bardziej błyszczące. Działanie to jest delikatniejsze od makijażu permanentnego, ale daje naprawdę znakomite efekty. Koniecznie sprawdź ofertę i umów się na wizytę!

Laminacja brwi – dlaczego warto spróbować?

Należy podkreślić, że zabieg laminacji brwi powinien być wykonywany przez specjalistów. Dzięki temu na pewno nie dojdzie do niepożądanych sytuacji. W czasie zabiegu włoski są poddawane działaniu kwasu tioglikolowego, który wpływa na wiązania dwusiarczkowe – rozrywa je i tworzy nowe. Łuska włosa zostaje otwarta, więc staje się on podatny na układanie. Ważne też, aby po wszystkim użyć preparatów odbudowujących i regenerujących. Wskazana technika jest doskonałym wyborem dla osób z nieujarzmionymi włoskami lub tymi bez objętości. Może także pomóc w zakryciu defektów, np. po bliznach. Zaufanie profesjonalnym gabinetom kosmetologicznym zapewnia pełne bezpieczeństwo i znakomite rezultaty.

Doskonale przeprowadzany zabieg

Oferowana technika upiększania jest bezbolesna. Wszystkie szczegóły są omawiane z Klientem, aby uzyskany wygląd był zgodny z potrzebami i wyobrażeniami. Najpierw wykonuje się demakijaż okolic łuku brwiowego i myje włoski specjalnym szamponem. Potem nakłada preparat wpływający na włosy, dzięki czemu można nadać im właściwy, wcześniej ustalony kształt. Następny krok stanowi koloryzacja farbą oksydacyjną, a także depilacja, która udoskonala stworzony zarys. Końcowym, ale niezwykle istotnym elementem laminacji brwi jest silne odżywienie za pomocą preparatów z olejkami odżywczymi. Opisany proces odbywa się w miłej, swobodnej atmosferze, a widoczny efekt utrzymuje się około półtora miesiąca.

Działanie po zabiegu i przeciwwskazania 

Warto jeszcze raz podkreślić, że laminacja brwi jest świetną metodą na zwiększenie objętości czy ujarzmienie włosków. Trzeba jednak zaznaczyć, że istnieją przeciwskazania do wykonania tego zabiegu. Laminowanie nie jest wskazane w przypadku:

  • infekcji, mechanicznego uszkodzenia skóry w okolicy łuku brwiowego,
  • chemioterapii i alergii.

Przez dobę po wizycie nie można moczyć ani dotykać włosków. Po tym okresie należy oczyścić twarz i wyczesać brwi. Dla jeszcze lepszych rezultatów dobrze stosować żel utrwalający i naturalne środki jak olejki.

Profesjonalna laminacja brwi we Wrocławiu

Realizowana w gabinecie we Wrocławiu laminacja brwi spełni wszystkie wymagania Klientów. Jej efekt może być subtelny albo mocno widoczny np. przez zaczesanie czy podniesienie włosków. Zawsze jednak doskonale współgra z urodą twarzy, wspaniale podkreślając oczy. Wybierz renomowany gabinet kosmetologiczny, aby mieć pewność, że zabieg będzie profesjonalny i pozytywnie odmieni Twój wygląd!