Regulacja brwi Wrocław

Regulacja brwi Wrocław

Zależy Ci na bardziej wyrazistym spojrzeniu? Przeszkadza Ci niewłaściwie dobrany kształt brwi albo ich zbyt jasny kolor? Zapraszam Cię do mojego gabinetu kosmetycznego we Wrocławiu. Profesjonalna regulacja włosków to jedna z usług, jakie w nim oferuję. Dokładnie je wymierzę i wyznaczę kształt idealnie pasujący do rysów twarzy i oka. Dbam o to, aby efekt był jak najbardziej naturalny i nie zaburzał proporcji rysów.

Regulacja brwi, czyli jak dopasować je do rysów twarzy

Jako doświadczona specjalistka w branży kosmetycznej nie tylko doradzę Ci, jaki powinny mieć docelowy wygląd, ale również zajmę się nimi profesjonalnie tak, aby idealnie dopasować je do rysów Twojej twarzy. Determinuje to jej kształt, czyli w przypadku:

  • okrągłej – zalecany jest wysoki łuk brwiowy z ostrym kątem,
  • trójkątnej z wystającym podbródkiem – najlepiej prezentują się długie, lekko zaokrąglone brwi, które nadadzą lekkości rysom,
  • prostokątnej – należy postawić na proste, które optycznie skrócą twarz i ją zaokrąglą,
  • owalnej/pociągłej – delikatnie podkreśla się załamanie łuku.

Podczas konsultacji analizuję dokładnie Twoje rysy oraz proponuję docelowy kształt brwi, jak również metody ich regulacji.

Regulacja brwi z henną

Mało inwazyjnym, szybkim i prostym oraz nieszkodliwym dla zdrowia zabiegiem jest nakładanie henny pudrowej, jednego z najpopularniejszych, naturalnych środków koloryzujących pochodzenia roślinnego. Nakładany kolor, właściwie dobrany do oprawy oczu, pokrywa nawet najdelikatniejsze włoski. Po ich zafarbowaniu trymuję i nadaję im odpowiedni kształt. Takiej regulacji może poddać się praktycznie każdy. Efekt perfekcyjnie wystylizowanych i naturalnie podkreślonych brwi utrzymuje się nawet do 6 tygodni.

Poza henną pudrową korzystam także z olejków oraz płatków kolagenowych. Działają one odżywczo, wzmacniająco i nawilżająco na włoski w łuku brwiowym oraz skórę.

Regulacja brwi poprzez konturowanie i koloryzację

Przy wyznaczeniu doskonałego konturu skupiam się na trzech miejscach istotnych w uzyskaniu odpowiedniej symetrii: nasady, punkcie największego wygięcia brwi tzw. apeks oraz ich zakończenia. Odnalezienie tych punktów pozwala uzyskać efekt idealnie harmonizujący z proporcjami twarzy, a uzgodniony wcześniej kształt zaznaczam np. specjalistycznym cyrklem lub miarką.

Kolejnym krokiem regulacji jest koloryzacja włosków przy użyciu farbek w 100% mineralnych o wysokiej zawartości pigmentu lub henny. Dzięki temu, że dysponuję szeroką paletą kolorystyczną, mogę w pełni dostosować kolor do Twoich potrzeb. Wysokie napigmentowanie pozwala także na zakrycie ubytków poprzez zabarwienie skóry.

Oferuję także laminację brwi, która polega na demakijażu tych okolic, umyciu włosków szamponem specjalistycznym, nałożeniu na nie uelastyczniającego preparatu, nadaniu odpowiedniego kształtu, koloryzacji farbką oksydacyjną, depilacji i zabiegu odżywczym.

Regulacja brwi z wykorzystaniem wosku i pęsety

Aby uzyskać piękny kształt brwi, niezbędne jest usunięcie włosków, które rosną poza wyznaczonym konturem. Do ich regulacji używam: pęsety i wosku. Oba sposoby pozwalają usunąć zbędne owłosienie wraz z cebulkami.

Jeśli zależy Ci na tym, aby efekt każdego makijażu twarzy był doskonały, umów się na regulację brwi w moim gabinecie we Wrocławiu, a nadam Twojemu spojrzeniu nowy charakter!