Mikropigmentacja brwi Wrocław

makijaż permanentny dzień po dniu

Mówią, że oczy są zwierciadłem duszy. A brwi? Brwi też zasługują na swoje 5 minut. Jeśli Twoje brwi są nieposłuszne, “buntują się”, są przerzedzone i w ogóle jakieś takie nie Twoje, to makijaż permanentny brwi (lub mikropigmentacja brwi) błyskawicznie rozwiąże te problemy. Tworzę brwi, po których usłyszysz: “Hej, pięknie wyglądasz!” zamiast “Masz piękne brwi, gdzie robiłaś?”, bo będą tak zabójczo naturalne.

W mikropigmentacji stosuję dwie metody: ombre brows oraz metodę pudrową. Obie jednakowo subtelne, bezpieczne, wykonane z precyzją i w kobiecej, relaksującej atmosferze.

Makijaż permanentny brwi we Wrocławiu - jak wygląda zabieg?

Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, obawach i potrzebach. To kluczowe, abym mogła dobrać dla Ciebie idealną kreskę oraz metodę makijażu permanentnego brwi. Chętnie obejrzę zdjęcia brwi, które skradły Twoją duszę. A potem przygotuję Cię do zabiegu i zaczniemy od rysunku wstępnego.

Rysunek wstępny to najważniejszy etap. Pozwala zwizualizować końcowy kształt brwi - Twoich wymarzonych brwi. Udoskonalamy go “do bólu”, aż obie strony będą zadowolone z efektu - a w szczególności gdy Ty będziesz zadowolona. Dobór techniki pigmentacji oraz odcieni barwinków dobieram do Twojej urody. Dzięki temu będziesz wyglądać jak naturalna Ty bez efektu karykaturalnego.

Makijaż permanentny brwi wykonuję z precyzją, pasją oraz - uwaga, niespotykane - w towarzystwie aromaterapii (chyba, że nie jesteś fanką, to nie :)). Do tego panuje u mnie swobodna, kobieca atmosfera. Poczujesz się prawie jak w domu. I wyjdziesz piękniejsza.

Przez cały czas trwania zabiegu możesz zapytać mnie o cokolwiek związanego z mikropigmentacją. Podpowiem Ci, jak dbać o zrobione brwi i jak wygląda ich proces gojenia. Umówimy się na kolejną wizytę po 4 tygodniach. Na dopigmentowanie i utrwalenie Twoich nowych, pięknych i naturalnych brwi. Utrwalenie wliczone jest w podstawową cenę zabiegu.

Czy mikropigmentacja brwi boli?

Na pewno nie jest to masaż relaksacyjny, może delikatnie boleć. Możesz też odczuwać dyskomfort. Ale bez obaw - stosuję znieczulenie. I dokładam je, gdy o nie poprosisz lub gdy sama zauważę, że to już czas.

Ombre brows - trójwymiarowy efekt i naturalność

To najpopularniejsza metoda w makijażu permanentnym brwi. I nie bez powodu tak się stało. Mogą z niej skorzystać Panie w każdym wieku. Poprzez różne nasycenie pigmentu uzyskujemy niabanalny i zabójczo naturalny efekt ombre - jaśniejszy u nasady brwi i ciemniejszy na ich końcach. Od brwi zrobionych metodą pudrową różnią się tym, że mają nieco ciemniejsze kontury.

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową

Metoda, która sprawia, że brwi wyglądają jakby były jedynie muśnięte cieniem. Mogą być jednolite lub cieniowane w zależności od Twojej urody i potrzeb. Rozpudrowuję fronty brwi, aby efekt końcowy był jak najbardziej naturalny.

Mikropigmentacja brwi we Wrocławiu - trwałość i cena

Makijaż permanentny brwi utrzymuje się średnio 1-1,5 roku. Potem zabieg należy powtórzyć, aby utrzymać efekt. Różne pigmenty mogą w różny sposób oddziaływać na Twojej skórze. Z tego powodu stosuję najlepszej jakości barwniki, aby ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia odbarwiania się brwi na kolor zielony czy fioletowy 🙂

Cena mikropigmentacji brwi to 900 zł.