Ściąganie rzęs Wrocław

Ściąganie rzęs Wrocław

Profesjonalna stylizacja oprawy oczu wykonana w gabinecie kosmetycznym pięknie się prezentuje, zarówno na co dzień, jak i przy szczególnych okazjach. Jeśli jednak przyjdzie moment, w którym z pewnych względów będziesz chciała się jej pozbyć, najlepiej od razu umówić wizytę u kosmetyczki, która za dobrą cenę wykonuje ściąganie przedłużanych rzęs. Nasz znajdujący się we Wrocławiu gabinet, którego specjalnością jest stylizacja rzęs (metodą 1 do 1, 2D lub 3D) oraz brwi zawiera w swojej ofercie również tę usługę.

Jak wykonuje się ściąganie rzęs?

Tak jak stylizację przedłużanych rzęs 1 do 1, także ich ściąganie trzeba wykonać u kosmetyczki. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że efekty zabiegu będą zadowalające. Jego cena nie jest wysoka, a czas trwania nie przekracza zwykle 30 minut. Dobrze wykonane usuwanie powinno być również całkowicie bezbolesne.

Usługę wykonuje się przy wykorzystaniu specjalnego preparatu tzw. removera, który oddziela włoski przedłużone metodą 1 do 1, 2D lub 3D od naturalnych, nie uszkadzając ich struktury. Wykorzystanie odpowiedniego produktu ma kluczowe znaczenie. Próby samodzielnego usuwania doczepów, bez pomocy kosmetyczki mogą mieć bardzo przykre konsekwencje, nawet spowodować mechaniczne uszkodzenia czy podrażnienie. Obecność stylistki daje gwarancję bezpieczeństwa i otrzymania pomocy na przykład w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej.

Ile kosztuje ściąganie rzęs?

Jeśli chodzi o to, ile kosztuje wykonane przez kosmetyczkę ściąganie rzęs przedłużanych 1 do 1 w naszym gabinecie we Wrocławiu, cena jest uzależniona od tego, gdzie było wykonywane przedłużanie. W przypadku gdy stylizacja była realizowana u nas, koszt ściągania oprawy wynosi 40 zł. Jeśli natomiast zabieg był przeprowadzany w innym salonie, cena jest wyższa o 10 zł.

Dlaczego my?

Kamila Mazurek to profesjonalna linergistka z dużym doświadczeniem. Pracuje wyłącznie na bezpiecznych, sprawdzonych produktach. Służy pomocą na każdym etapie wykonywania zabiegu i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwiewając ewentualne wątpliwości.