O mnie

Cześć!
Jest mi bardzo miło gościć Cię w moim beauty świecie!

Nazywam się Kamila Mazurek i jestem tutaj, aby wspierać Cię na drodze do Twojego naturalnego piękna. Wiem, że bycie kobietą to niezwykle trudna sprawa. Piękny wygląd, uśmiech na twarzy, wiele obowiązków, trosk i wymagań - świat nie daje nam odetchnąć. Dlatego uważam, że każda kobieta zasługuję na odrobinę dopieszczenia - relaksu i troski o swoją indywidualną urodę. Jako linergistka mogę Ci to zapewnić. Wizyta w moim gabinecie to coś więcej niż klasyczne wykonanie usługi. To przeżycie - odskocznia od rzeczywistości - i cieszy mnie, że mogę Ci to dać.

Troszczę się o swoje klientki (i klientów, jeśli potrzeba) przeznaczając na zabiegi tak dużo czasu, aż będziesz w pełni zadowolona z efektu. Z doświadczenia wiem, że najwięcej minut zajmuje dopasowanie rozwiązania do Twoich potrzeb, oczekiwań i indywidualnej urody. Doradzam i proponuję Ci tylko te rzeczy, w których to Ty będziesz wyglądać najlepiej. Mogłabym tutaj opowiedzieć Ci o swoich dyplomach, ukończonych kursach i ogromnym doświadczeniu - ale ważniejsze dla mnie jest to, że swoją pracę wykonuję na 110%, całym serduchem i po prostu dobrze. Nie pozwolę Ci wyjść ode mnie niezadowoloną.

Zanim dotarłam do tego miejsca zostałam inż. bioinformatyki i mgr mikrobiologi. Zbłądziłam, ale kto nie zbłądził ręka do góry. 🙂 Dopiero w makijażu permanentnym odkryłam swoje powołanie. Dzięki temu mogę jeszcze bardziej oddawać się swojej pracy i dawać z niej to, co najlepsze dla prawdziwej, pięknej Ciebie.

Moje motto zawodowe - prywatne również:

Promuję indywidualne podejście do piękna i dbam o podkreślenie atutów każdej z Was w nieprzerysowany sposób.

A w wolnych chwilach:

Niepoprawna romantyczka, bujająca w obłokach, kochająca książki i starą, ale niezwykle żywą muzykę odtwarzaną na nutach gramofonu.

To jak, masz ochotę subtelnie podkreślić swoją naturalną urodę?

linergistka, makijaż permanentny, kosmetolog
GDZIE ZDOBYWAM WIEDZĘ?
Moja edukacja

Nie zostałam linergistką z przypadku. Kosmetologię miałam od dziecka we krwi i jako dorosła postanowiłam się w tej dziedzinie rozwinąć. Ukończyłam elitarną roczną szkołę makijażu permanentnego w Centrum Mikropigmentacji u Agnieszki Zapały oraz liczne kursy i szkolenia u najlepszych specjalistów w kraju. I teraz mogę profesjonalnie i z wyczuciem świadczyć usługi z zakresu piękna właśnie dla Ciebie.

Dla mnie nauka nigdy się nie kończy. Edukuję się cały czas, uczestniczę w konferencjach, wykładach oraz targach branży beauty. Wszystko, abyś poczuła się jeszcze piękniej niż teraz.

Jak pracuje
MOJA PRAKTYKA - ZOBACZ, CO ODRÓŻNIA MNIE OD INNYCH

“Piękno zaczyna się w momencie, gdy zdecydujesz się być sobą”

makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny brwi cena

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘT

Korzystam z wysokiej jakości sprzętu, ale mniej agresywnego, dzięki czemu Twoja skóra szybciej się regeneruje. Stosuje znieczulenie oraz jednorazowe igły i nasadki, które otwieram przy klientkach.

 

 

SWOBODNA, KOBIECA ATMOSFERA

Gabinet wypełniony jest ciepłą, babską i swobodną atmosfera, pełną kobiecych rozmów, wsparcia i porad z zakresu pielęgnacji o Twoje zewnętrzne i wewnętrzne piękno.

 

 

 

AROMATERAPIA I RELAKSUJĄCA MUZYKA

Każdy zabieg łączę z aromaterapią i muzycznymi doznaniami na kosmicznie wysokim poziomie. W końcu świat kobiet to też zapachy, dźwięki i emocje. A muzyka łagodzi obyczaje i pozwala Ci się zrelaksować.

 

 

 

PIGMENTY

Stosuję pigmenty, których skład jest ściśle kontrolowany przez przepisy UE. Łączę bezpieczeńśtwo z efektem “wow” po zabiegu. Barwniki posiadają niezbędne certyfikaty, a także w pełni spełniają standardy narzucone przez EEC i FDA. Nie ma w nich metali ciężkich i innych niebezpiecznych substancji. Są za to tak dobre, że z efektów będziesz cieszyć się na kilka lat do przodu.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń do mnie!

ADRES GABINETU

 ul. Gazowa 92 (Salon Apartamenty Piękna)
50-515 Wrocław

KONTAKT BEZPOŚREDNI

+48 575 900 888
kontakt@kamilamazurek.pl

SOCIAL MEDIA

IG: @kamilamazurekpl
FB: @kamilamazurekpl