Makijaż permanentny brwi Wrocław

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i popraw swój wygląd, zapisując się do mnie na makijaż permanentny brwi we Wrocławiu. Jako doświadczona make-up artist mogę Ci zaproponować profesjonalne zabiegi stylizacji z wykorzystaniem najnowszych metod i specjalistycznych preparatów. Posługuję się na przykład metodą włoskową i piórkową. Obie dostępne są w tej samej cenie. Dzięki temu efekt stylizacji na pewno będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, a Ty będziesz mogła poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Mikropigmentacja to moja pasja i specjalizacja, którą realizuję każdego dnia w pracy nad wyglądem klientek w każdym wieku.

Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu i gęstości włosów na Twoim łuku brwiowym, mikropigmentacja jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki temu zabiegowi mogę dowolnie formować kształt Twoich kosmyków, sprawiając, że będą one w końcu ujarzmione i odpowiednio widoczne. Permanentne brwi uzyskane z pomocą makijażu trwałego wyglądają świetnie i pozwolą Ci na stałe zrezygnować z codziennego, czasochłonnego make-upu. Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się dodatkowo na mikropigmentację powiek oraz ust!

Brwi permanentne Wrocław - cena

Prawidłowe kształtowanie łuku brwiowego z pomocą tradycyjnego make-upu wymaga wprawy. W przeciwnym wypadku możesz uzyskać nieciekawy efekt, Twoje włoski nie będą bowiem pomalowane symetrycznie. Decydując się na brwi permanentne wykonane metodą włoskową lub piórkową w moim salonie, możesz uzyskać trwały efekt makijażu, który będzie idealnie równy. To doskonała opcja także w sytuacji, kiedy masz zbyt przerzedzone kosmyki w wyniku nieprawidłowej stylizacji i pragniesz zagęścić je bez konieczności używania kredki czy cienia.

Teraz możesz się zapisać na profesjonalny makijaż permanentny brwi według ceny z cennika dostępnego na stronie. W swoim salonie we Wrocławiu stosuję rozmaite metody mikropigmentacji, m.in. makijaż permanentny metodą piórkową oraz metodą włoskową, które pozwolą Ci uzyskać zróżnicowany efekt. Obecnie dużym powodzeniem wśród moich klientek cieszy się technika ombre brows. Stosuje się w niej różne nasycenie barwnika, co pozwala otrzymać bardzo atrakcyjne i naturalne rezultaty w stylu ombre. Włoski są jaśniejsze u nasady i stopniowo przyciemniają się w kierunku końcówek.

Makijaż permanentny brwi Wrocław - cennik

Wszystkim klientkom z Wrocławia proponuję również makijaż permanentny brwi metodą pudrową. Jest to technika często stosowana przez panie, którym zależy na uzyskaniu naturalnego efektu. Dzięki takiej mikropigmentacji Twoje włoski będą miały idealny, symetryczny kształt i optymalną gęstość. W trakcie tego zabiegu można również zastosować cieniowanie, co pozwoli dodatkowo podkreślić kształt łuku brwiowego. Cena usługi jest taka sama bez względu na metodę, na jaką się zdecydujesz – więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie.

Oprócz profesjonalnego makijażu permanentnego brwi możemy dla Ciebie wykonać również mikropigmentację ust oraz powiek. Z takim zestawem już nigdy nie będziesz musiała robić sobie make-upu przed wyjściem z domu! Zabieg utrzymuje się przez kilka lat, najlepiej po upływie 1-1,5 roku odwiedzić mnie ponownie w celu odświeżenia pigmentu. W ofercie mam także zagęszczanie i przedłużanie rzęs oraz inne, ciekawe zabiegi. Gdzie najlepiej zapisać się na makijaż permanentny brwi we Wrocławiu? Zapraszam do mojego salonu. Metoda włoskowa i piórkowa dostępne są w korzystnej cenie.

Jak się przygotować do makijażu permanentnego?

Na miesiąc przed zabiegiem zaprzestań depilacji i stosowania odżywki do wzmacniania włosków. Kosmetyczka powinna zobaczyć, jak wygląda ich naturalny kształt i na tej podstawie dopasować metodę działania. W przypadku tłustej lub zrogowaciałej skóry dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze zrobienie peelingu. Zanim przystąpimy do pigmentacji, przeprowadzę z Tobą konsultację i opowiem Ci o zasadach wykonywania usługi. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do mojego salonu we Wrocławiu, a odpowiem na wszystkie pytania.

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny brwi?

Make-up zazwyczaj utrzymuje się od około dwóch do pięciu lat. Z tego względu doceniają do osoby, którym zależy na długotrwałych efektach i całkowitej rezygnacji z codziennego modelowania włosków. Trwałość makijażu permanentnego brwi zależy od wybranej techniki i indywidualnych predyspozycji klienta. Wybierając metodę włoskową trzeba jednak pamiętać o jej częstszym ponawianiu, na przykład raz do roku. Na efekt wpływa też przestrzeganie zaleceń po zabiegu. Jeśli będziesz odpowiednio pielęgnować pigmentowaną skórę, unikniesz szybszego tracenia barwnika.

Makijaż permanentny Wrocław – po zabiegu

Po zabiegu do mycia twarzy używaj mydła hipoalergicznego. Nawilżaj skórę i chroń ją przed słońcem, używając filtrów SPF i okularów przeciwsłonecznych. Przez około dwa tygodnie zrezygnuj z chodzenia na basen i nie stosuj makijażu w pigmentowanych okolicach. Nie dotykaj i nie trzyj brwi. Nie używaj silnych peelingów. Wskazania te dotyczą wszystkich technik makijażu, w tym metody piórkowej i włoskowej. W trakcie wizyty w moim salonie we Wrocławiu opowiem Ci, jak dbać o brwi permanentne.

Na czym polega metoda włoskowa?

Posługuję się różnymi technikami pigmentacji. Jedną z nich jest makijaż permanentny brwi metodą włoskową. Polega na liniowym wprowadzaniu pigmentu. Kosmetyczka tworzy kreski, które wiernie odzwierciedlają wygląd naturalnych włosków. Rysunek jest precyzyjny, wykonuje się go przy użyciu specjalistycznych narzędzi, na przykład lupy kosmetycznej. Najlepiej sprawdza się u osób ze skórą normalną i suchą. W salonie we Wrocławiu przeprowadzam ją w korzystnej cenie.

Wskazania do makijażu permanentnego brwi

Polecam zabieg między innymi osobom, które mają jasne włoski. Przyjmuję także klientki niezadowolone z kształtu swoich brwi. Możemy skorygować go za pomocą metody piórkowej. Na permanentny makijaż mogą zdecydować się także panie po chemioterapii, które ze względu na leczenie utraciły naturalną oprawę oczu. Do każdego zabiegu podchodzę indywidualnie i wyjaśniam, jakich efektów można się spodziewać w określonym przypadku.

Przeciwwskazania do permanentnego makijażu brwi

Przed zabiegiem pigmentacji upewniam się, że skóra jest zdrowa i nie występują aktywne infekcje. Ponadto na trwały makijaż nie przyjmuję osób stosujących suplementy przyspieszające wzrost włosków. Należy odstawić je na miesiąc przed planowanym zabiegiem. Kiedy nie powinno się wykonywać brwi permanentnych? Na liście przeciwwskazań znajdują się między innymi łuszczyca, nieregulowana cukrzyca, trwająca chemioterapia, ciąża oraz karmienie piersią.