Makijaż permanentny brwi Wrocław

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i popraw swój wygląd, zapisując się do mnie na makijaż permanentny brwi we Wrocławiu. Jako doświadczona make-up artist mogę Ci zaproponować profesjonalne zabiegi stylizacji z wykorzystaniem najnowszych metod i specjalistycznych preparatów. Dzięki temu efekt stylizacji na pewno będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, a Ty będziesz mogła poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Mikropigmentacja to moja pasja i specjalizacja, którą realizuję każdego dnia w pracy nad wyglądem klientek w każdym wieku.

Jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu i gęstości włosów na Twoim łuku brwiowym, mikropigmentacja jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki temu zabiegowi mogę dowolnie formować kształt Twoich kosmyków, sprawiając, że będą one w końcu ujarzmione i odpowiednio widoczne. Permanentne brwi uzyskane z pomocą makijażu trwałego wyglądają świetnie i pozwolą Ci na stałe zrezygnować z codziennego, czasochłonnego make-upu. Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się dodatkowo na mikropigmentację powiek oraz ust!

Brwi permanentne Wrocław

Prawidłowe kształtowanie łuku brwiowego z pomocą tradycyjnego make-upu wymaga wprawy. W przeciwnym wypadku możesz uzyskać nieciekawy efekt, Twoje włoski nie będą bowiem pomalowane symetrycznie. Decydując się na brwi permanentne w moim salonie, możesz uzyskać trwały efekt makijażu, który będzie idealnie równy. To doskonała opcja także w sytuacji, kiedy masz zbyt przerzedzone kosmyki w wyniku nieprawidłowej stylizacji i pragniesz zagęścić je bez konieczności używania kredki czy cienia.

Teraz możesz się zapisać na profesjonalny makijaż permanentny brwi według cennika dostępnego na stronie. W swoim salonie we Wrocławiu stosuję rozmaite metody mikropigmentacji m. in. makijaż permanentny metodą piórkową oraz metodą włoskową, które pozwolą Ci uzyskać zróżnicowany efekt. Obecnie dużym powodzeniem wśród moich klientek cieszy się technika ombre brows. Stosuje się w niej różne nasycenie barwnika, co pozwala otrzymać bardzo atrakcyjne i naturalne rezultaty w stylu ombre. Włoski są jaśniejsze u nasady i stopniowo przyciemniają się w kierunku końcówek.

Makijaż permanentny brwi Wrocław - cennik

Wszystkim klientkom z Wrocławia proponuję również makijaż permanentny brwi metodą pudrową. Jest to technika często stosowana przez panie, którym zależy na uzyskaniu naturalnego efektu. Dzięki takiej mikropigmentacji Twoje włoski będą miały idealny, symetryczny kształt i optymalną gęstość. W trakcie tego zabiegu można również zastosować cieniowanie, co pozwoli dodatkowo podkreślić kształt łuku brwiowego. Cennik usługi jest taki sam bez względu na metodę, na jaką się zdecydujesz - więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie.

Oprócz profesjonalnego makijażu permanentnego brwi możemy dla Ciebie wykonać również mikropigmentację ust oraz powiek. Z takim zestawem już nigdy nie będziesz musiała robić sobie make-upu przed wyjściem z domu! Zabieg utrzymuje się przez kilka lat, najlepiej po upływie 1-1,5 roku odwiedzić mnie ponownie w celu odświeżenia pigmentu. W ofercie mam także zagęszczanie i przedłużanie rzęs oraz inne, ciekawe zabiegi.